Vážení chovatelé,

dubnové základní výběry a dražby plemenných býků masných plemen se blíží a protože se epidemická situace u nás nelepší, proběhnou stejně jako v únoru elektronickou formou.

Ve dnech 28., 29. a 30. dubna 2021 proběhnou na naší odchovně neveřejné základní výběry býků z II. turnusu 2021 za účasti provozovatele odchovny a komisařů ČSCHMS. Tyto výběry budou probíhat v dopoledních hodinách. V odpoledních hodinách, vždy od 13:00 hodin, bude možné vydražit vybrané býky formou online dražby na portálu https://aukce.opbcunkov.cz/

Pokud se budete chtít elektronické dražby býků zúčastnit, bude nutné se nejdříve zaregistrovat a uhradit tzv. jistinu ve výši 5.000 Kč. Tato jistina je vratná. Registrovat se můžete již nyní, nejpozději však do 27.2.2021.

Na aukčním portálu bude uveřejněn katalog býků, včetně katalogových listů, fotografií, krátkých videí a u vybraných býků i spermiogramů.

Bodové hodnocení a vyvolávací ceny budou zveřejněny v den konání jednotlivých aukcí po skončení základních výběrů, nejpozději do 12:30.

Býci, kteří nebudou vydraženi v elektronické aukci budou poté nabídnuti k přímému prodeji s navýšením ceny o 5.000 Kč oproti ceně vyvolávací.

Veškeré další informace, jako např. obchodní podmínky, či dražební řád na aukční stránce.

S případnými dotazy ohledně býků či samotné aukce se na nás neváhejte obrátit telefonicky nebo e-mailem, viz. kontakty níže.

I nadále nabízíme rozvoz býků po celé České republice i na Slovensko.

Podrobnosti k výběrům a aukcím najdete v přiloženém letáčku.

Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na spolupráci s Vámi.

S pozdravem,

Ivana Kortanová

„Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o.“

tel.: 382 522 568, mobil: 774 731 408

www.opbcunkov.cz